fbpx

מכירים את המשפט “השקט שלפני הסערה”?

זה בדיוק מה שהיה אחרי שנירו הביס את מלך הלילה וסילק אותו מהעיר.

עברו כמה ימים של שקט מאז שמלך הלילה הובס והבטיח שיחזור, והעיר נראתה שקטה ושלווה מתמיד.

גם היום קמנו ליום חדש ושטוף שמש שגרם לשלג לסנוור ולאגם שקפא להבריק. כל אחד היה עסוק בעניינו, אלה שתכננו לדוג באגם הקפוא ואלה שתכננו ללכת לקטוף את פירות החורף מהיער בחבל טארגון.

הכל היה נראה רגיל למדי ואפילו שלו עד שלפתע, הבחין אחד השומרים על החומה בדמות מסתורית מתקרבת לכיוון העיר.

מרחוק הדמות הייתה נראת שגרתית למדי. אך ככל שהתקרבה אל העיר השומר הצעיר הבין שמשהו לא בסדר עם היצור המתקרב לשערי העיר…

ליצור המשונה ומטיל האימה היה גוף בנוי מעצמות גדולות וחדות, רגליים של ציפור טרף, זנב של עקרב והחלק הגרוע ביותר היה פניו של היצור, שהיו מין הכלאה נוראית בין פרצוף אנושי ועקרב שפיו מזיל ריר רעיל.

לאחר שהתעורר מההלם, נזכר שעל היצור הזה למד באקדמיה… “אני מכיר את היצור הזה” חשב לעצמו, ז.. זה… אחד מהחיילים של מממ… מלך הלילה אמר לעצמו בעוד שיניו נוקשות וגופו משקשק מפחד.

אך, למרות הפחד הרב למראה היצור הנורא התעשת השומר הצעיר במהירות ורץ להזהיר את כולם וקיווה בכל לבו שהלוחמים המנוסים ביותר יוכלו להביס את היצור הזה שבראשו נתן לו את השם “חייל הלילה”.

בזמן שהשומר המפוחד הלך להזעיק עזרה, הגיע חייל הלילה אל השער. בטח אתם חושבים לעצמכם, ” מה יצור אחד יכול לעשות נגד השער הענק והמבוצר של העיר?”. ובכן, בלי להתאמץ שבר חייל הלילה את השער במכה קטלנית, נראה היה כאילו עבורו השער היה עשוי חמאה רכה.

לאחר שעבר בשער העיר והגיע לכיכר טארגון, עמד חייל הלילה וצעק בקול
“~-~-~מי-מספיק-אמיץ-כדי-להתמודד-מולי~-~-~” אמר חייל הלילה בקול מפחיד ואפל שהיה בין דיבור ללחשוש בפיו המזיל ריר רעיל קטלני.

ובכן, כמובן שרצתי כמה שיותר מהר כדי לראות מה קורה אבל, בעודי עובר בין הסמטאות, נתקלתי היישר בחייל הלילה הנוראי.

“~-אתה-חושב-שאתה-מספיק-אמיץ-יצור-קטן-~ קרא לעברי והחל לתקוף אותי בכל כוחו.

למזלי, לאחר כמה רגעים שאני בולם את התקפותיו של חייל הלילה הגיעו כל לוחמי העיר האמיצים שעזרו לי להתייצב מול חייל הלילה האימתני.

לאחר קרב ארוך ולא פשוט וכשהכל היה כבר נראה אבוד, הגיע הלא הוא Viper האגדי כנגד חייל הלילה.

למי שלא יודע, Viper הוא אחד הלוחמים החזקים בעירנו, ובעודו צועד הישר אל לב המערכה הפיח בנו אומץ וכוחות מחודשים.

הוא נלחם כמו שד, לא נח לרגע ולא הפסיק לתקוף את חייל הלילה עד אשר זה הובס.

רגע לפני שעצם את עיניו לנצח מלמל בקולו הנורא חייל הלילה “אולי אותי ניצחתם אבל בינתיים הרסתי את העיר היקרה שלכם ואני מבטיח שהוד מעלתו מלך הלילה עוד ינקום את מותי!” וצחק צחוק אחרון אפל ומחריד ולאחר מכן עצם את עיניו האפלות לנצח.

הלוחמים, שלא הבינו על מה דיבר חייל הלילה רצו מהר ככל שיכלו אל כיכר העיר ונדהמו לגלות שהשמש נעלמה מהשמיים ואילו לא רחוק מהבאר נוצר מכתש עצום בגודלו שלא היה שם קודם,

“מה נעשה עכשיו” שאל אחד הלוחמים הצעירים שעדיין פחדו מן האירוע שלא מזמן חוו.
ו-Niro, ראש העיר שהיה במסע ורק עכשיו חזר לעיר וקיבל דיווח על שארע בזמן שנעדר אמר ללוחמים הצעירים והוותיקים כאחד; “מלך הלילה לא הולך לוותר כל כך בקלות והמתקפה הבאה שלו תהיה הרבה יותר חזקה והרסנית, אין ספק שחייל הלילה היה רק ההתחלה ושמלך הלילה ישלח עוד ועוד חיילים. ולכן, המשיכו בשגרת חייכם ובאימונים שלכם אבל הישארו עירניים לכל דבר קטן שמתרחש, עלינו להיות מוכנים בכל זמן ובכל רגע” ובזה סיים את דבריו.

לוחמים יקרים! אנחנו לא יודעים מתי, איך או איפה מלך הלילה יכה שוב אבל אנחנו לא יכולים להישאר שאננים, לכן, דווחו על כל דבר חשוד שאתם רואים או שומעים ביערות או בתוך העיר.

ומי ייתן ותמיד ניהיה בצד המנצח ולא נדע את טעמה של התבוסה.


מאת ~ ShachaR ~ אסם ~


Author Niro
Published
Categories כללי
Views 292

Comments

No Comments

כתיבת תגובה