Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

Warning: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in ..../includes/class_bbcode.php on line 2958

דעה על המשחק-ראשונית
מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך סך הכל של 10
    סטטוס
    הסמל האישי שלdanielb32
    תושב חדש

דעה על המשחק-ראשונית

שלום שמי danielb32.
    אני מתחילן חדש שבאקראי ראה את המשחק באינטרנט אז חשבתי לנסות אותו ולראות מה הפירות שלו.
    עקבתי אחריי מספר המחוברים למשך מספר שעות וזה בערך בממוצע 20.
    אני מבין שזה מספר יחסית נמוך כי אז יש פחות סיכויים לאינטראקציות עם הקהילה.
    מהניסיון הראשוני שלי כמתחילן יש רק מספר חסרונות שלדעתי קל לפתור אותם.
    הבעיה הכי גדולה בתוך המשחק זה הקהילה המצומצת, והקושי להשיג אינטראקציה עם הקיימת.
    הפתרונות:

יצירת צאט גלובלי
    ירחיב את האינטראקציה בין הקהילה, אפילו אם מצומצמת, זה יתן הרגשה שיש אנשים חיים, ויפתח הזדמנויות חדשות לפתיחת קשרים חברתיים עם אנשים ואפילו לגרום למתחילנים לרצות להישאר במשחק רק כדי לדבר עם אנשים, שזה מה שבאמת הופך את המשחק למהנה, הקהילה שמדברת על הדרך יחד. וככה במקום לעבוד קשה על כל מתחילן, תוכלו פשוט לעזור להם כשהם שואלים שאלות, ולעקוב אחרי התקשורת ביניהם.

רשימת מחוברים שורית
    רשימת מחוברים שורית זה פשוט אומר שאתה רואה את המחוברים בצורה של שורות.
    לעשות את רשימת המחוברים בצורה יותר מוחשי וברור, הכוונה שלי ששחקן יכול להבין כמה שחקנים מחוברים יש ומה התפקידים שלהם בלי לחפש בפורום או להסתכל בתמונות של הפטיש או המלאך או לא יודע מה. אתן המחשה:
    ...-Elroy- -Niro-
    יוצר,מנהל,מלאך חוק וסדר, מלאך שבטים ופעילוית, מלאך עיתונאים, מלאך מדריכים ופרסום, מלאך הפורום, שחקנים רגילים

זה לא במקום להכנס לרשימה טורית עם נתונים של רמות וערים-רשימה תורי.jpg .
    זה למטרה ששחקנים ידעו ישר ולעניין שיש אנשים מחוברים, מי הם, ומה התפקיד שלהם אם יש.
    שמתי לב שיש לכם פרמיום ולכן תוכלו לשים סימן של VIP עליהם.

שיפורי צאט כללי
    הרבה מקומות מעדיפים שההודעות יהיו מלמעלה למטה, זה פשוט סטנדרט בהרבה מקומות ומוזר לשנות את זה.
    אם אתם תוסיפו רשימת מחוברים שורית אז תדאגו שהצאט יהיה מעליו כדי ליצור נוחות ויזואלית לעין.
    כל זה בזמן שאתה משחק במשחק ולא צריך ללכת לטאב מיוחד של צאט כי אם הצאט יפריע למשחק זה פוגע במטרה שלו.

לסיכום, צריך פרסומים בפלטפורמות שמתאימות לגנר'א של המשחק כמו אתרי סרטים, פייסבוק, גוגל, יוטיוב של גיימרים וכדומה, ולא פחות חשוב, צריך לדעת איך לגרום לקהילה לחזק את עצמה מעצמה, גם אם תצליחו לשים פרסומים ומודעות ולא יודע מה, כל עוד המתחילן לא מרגיש את הקהילה באופן שוטף לרוב היום, אז זה בעצם חסר ערך כל הפרסומים שמביאים אותם. למה? כי אז הוא משתעמם מלהתחזק ואז הפסדתם ילד או בוגר או מישהו אחרי צבא שבכיף מבזבז אלפי שקלים כי יש אנשים שגורמים לו להרגיש את הקהילה, היה לי חבר שבגלל שנשאב לקהילה בצורה רצינית אש השקיע באיזה שבוע אחד מעל 1000 שקל משו הזוי, וזה במשחק דפדפן ישראלי עם קהילה פעילה של 80-100 בכל זמן.
    הקסם בקהילה קטנה זה האחווה בין המשתמשים שמדברים ביניהם כל הזמן.

-אי אפשר לצפות ממתחילן להצטרף למשו מחוץ למשחק כמו סקייפ, וואצאפ, אינסטוש,דיסקורד וכדומה מיד, כי זה תכלס לא פותר את הקשיים באינטראקציה בין השחקנים, זה כמו שאומרים מותרות.-

סטטוס
    הסמל האישי שלNiro
    אחראי הפורום
    תודה על הדעה אקח לצומת לבי ונראה מה אפשר לעשות

סטטוס
    הסמל האישי שלdanielb32
    תושב חדש
    אגב כדי להדגיש כמה באמת חשוב צאט גלובלי, אז אם אני מתחילן שמתקשה נגד מפלצת וארצה עזרה נגד המפלצת שברמה שאני נלחם בה, אז אני צריך שחקן שבאותו רמה. אני יכול לשלוח לו הודעה בפרטי ולקוות שהוא יראה את זה בשלב כלשהו אם הוא זמין, או שפשוט אשלח הודעה בצאט הגלובלי שמול העיניים של השחקנים ופתאום:
    "אהלן מישהו ברמה 3 יכול לבוא ולעזור לי להרוג את סארוס?"
    "כן אחי אני יכול, נתראה שם עוד 3 דקות סבבה?"
    "מעולה."

זה פשוט קל מאוד לתקשר ככה מאשר להכנס לפרטי שלו וככה שחקנים אחרים רואים שיש פעילות וקשרים עם שחקנים, כזה פשוט, כזה מהותי.

סטטוס
    הסמל האישי שלLuffy
    תושב חדש
    לא הבנתי כל כך את מה שאמרת על רשימה שורית.
    אבל עם כל השאר אני מסכים לגמריי...
    אני חושב גם שאחת הבעיות היא שאנשים כל כך עסוקים בלקטוף פירות בגלל שאין כסף, שכבר לא רואים הרבה קרבות מול מפלצות או רגילים בכלל... אני רמה 4 וכמעט כל רמות 4 עסוקות בלקטוף פירות כי אין מספיק כסף לקנות חפצים שנשרוד מול המפלצת של רמה 4.

סטטוס
    הסמל האישי שלdanielb32
    תושב חדש
    ציטוט פורסם במקור על ידי Luffy צפה בהודעה
    לא הבנתי כל כך את מה שאמרת על רשימה שורית.
    אבל עם כל השאר אני מסכים לגמריי...
    אני חושב גם שאחת הבעיות היא שאנשים כל כך עסוקים בלקטוף פירות בגלל שאין כסף, שכבר לא רואים הרבה קרבות מול מפלצות או רגילים בכלל... אני רמה 4 וכמעט כל רמות 4 עסוקות בלקטוף פירות כי אין מספיק כסף לקנות חפצים שנשרוד מול המפלצת של רמה 4.
    בנוגע למפלצות של רמה 4 אז חבל שאתה קונה נשקים של החנות הם מעפנים, תקנה נשקים של הסחר.

סטטוס
    הסמל האישי שלElroy
    יוצרים
    יצירת צאט גלובלי - יבדק למרות שזה קצת בעייתי.
    רשימת מחוברים - אהבתי את הרעיון, אנחנו נרחיב את זה לעמוד עם יותר מידע על תפקידים על שבט וכו'.
    שיפור צאט כללי - לא כלכך הצלחתי להבין
    אני אשמח לדעת איך הגעת אלינו ומאיפה כדי להביא עוד שחקנים כמוך.
    בנוסף עניין הקהילה באמת ננסה לגבש תוכנית איך לאחד את הקהילה - אני אשמח אם יציעו רעיונות

סטטוס
    הסמל האישי שלLuffy
    תושב חדש
    ציטוט פורסם במקור על ידי danielb32 צפה בהודעה
    בנוגע למפלצות של רמה 4 אז חבל שאתה קונה נשקים של החנות הם מעפנים, תקנה נשקים של הסחר.
    מה ז"א נשקים של הסחר?

סטטוס
    הסמל האישי שלahron26
    מלאך חוק וסדר
    ציטוט פורסם במקור על ידי Luffy צפה בהודעה
    מה ז"א נשקים של הסחר?
    זאת אומרת לקנות חפצים מהשוק.

סטטוס
    הסמל האישי שלLuffy
    תושב חדש
    ציטוט פורסם במקור על ידי ahron26 צפה בהודעה
    זאת אומרת לקנות חפצים מהשוק.
    זה העניין אין חפצים של רמה 4 שם. מה אני ארדוף אחרי אנשים כל היום?

סטטוס
    הסמל האישי שלdanielb32
    תושב חדש
    ציטוט פורסם במקור על ידי Elroy צפה בהודעה
    יצירת צאט גלובלי - יבדק למרות שזה קצת בעייתי.
    רשימת מחוברים - אהבתי את הרעיון, אנחנו נרחיב את זה לעמוד עם יותר מידע על תפקידים על שבט וכו'.
    שיפור צאט כללי - לא כלכך הצלחתי להבין
    אני אשמח לדעת איך הגעת אלינו ומאיפה כדי להביא עוד שחקנים כמוך.
    בנוסף עניין הקהילה באמת ננסה לגבש תוכנית איך לאחד את הקהילה - אני אשמח אם יציעו רעיונות
    אני מניח שהצאט הגלובלי הוא בעייתי כי החברה של הצאט הוא חיצוני, ואז כנראה משם זה מורכב.
    גם שמתי לב שהצאט שאתה מדבר עם אנשים הוא רק לסביבה שהוא נמצא, אז פשוט תעשו צאט גלובלי נפרד למה שכן קיים.

לגבי השיפור הצאט, אז בעצם ההודעות החדשות עולות ולא יורדות, זה מראה שונה שבדרך כלל הסטנדרט באתרי משחקים שההודעות החדשות יורדות למטה ולא למעלה.

אני הגעתי מחיפוש 'משחק דפדפן' באינטרנט, תוכל לברר בעצמך שהאתר שלכם נמצא בעמוד הראשון בגוגל אז חשבתי לנסות אותו מבין המבחר שיש.
    יש משחקים ששמים פרסומות בגוגל ואז שחקנים לוחצים עליהם ונרשמים, יש משחקים ששמים פרסומות באתרים בהם ידוע על כניסות גבוהות של אנשים, יש משחקים שעושים חוזה עם חברות שמעוניינות בפרסום השירות שלהם ואז הם משלמים לכם בתמורה לפרסום באתר..וכדומה, מה שבא לכם זה רק דרכים איך להביא אנשים למשחק אבל זה לא מה שיגרום לקהילה לשגשג.
    הסוד למשחק מנצח זה קהילה שחיה ובועטת ומדברת ומשחקת יחד, אז אם יהיה לך 10000 שחקנים רשומים אבל במציאות 20 מחוברים בכל רגע נתון אז זה כישלון טוטאלי, אם יש לכם משחק עם 1000 רשומים אבל 80 מחוברים כל רגע נתון זה משחק מצליח.
    שווה לכם להשקיע על הקטע של מחוברים בכל רגע נתון, זה הסוד.
    בגלל זה הצעתי לכם את הקטע עם הצאט הגלובלי ולשפר את הנוחות לדבר עם שחקנים בתוך המשחק, זה פשוט יכול לעזור לאחד את הקהילה ולהגדיל את הסיכוי ליותר מחוברים בכל רגע נתון.