מציג תוצאות 1 עד 8 מתוך סך הכל של 8
    סטטוס
    הסמל האישי שלlabomba1
    תושב חדש

הסיבות האמיתיות למה גורל נסגר

הסיבה העיקרית היא בגלל המנהל שקוראים לו עודד.
    עוד בתקופה של שנת 2008 שעודד מונה למנהל המשחק ע״י ואלרי (אחד היוצרים) הוא התחיל לעשות מה שבא לו.
    בתור אחד שהיה מלאך שם המון שנים הוא עשה מה שבא לו והתחיל לזרוק *** על המשחק.
    המלאכים לא אהבו אותו והתחיל מרד מלאכים למי שזוכר שסחף אחריו את כל הקהילה של הגורל
    לינק למרד המלאכים:
    http://www.area.co.il/view.php?sitei...menuid=1051377

המרד הוביל את השחקנים של ״הגורל״ לשנוא אותו וכמה ילדים התחילו להטריד את עודד בחיו האמיתיים.
    מצאו את המספר שלו והכתובת שלו והתחילו לאיים עליו.

בנוסף להמהפכה של המשתמשים שם, ראו היוצרים שאין רווח על המשחק ושאין להם זמן להשקיע בכלל במשחק.
    המשחק בכלל התחיל בתור פרויקט של האוניברסיטה עבודת גמר או משהו והתחיל לתפוס תאוצה
    עוד הרבה לפני שהפייסבוק התחיל לפעול בימים של האייסיקיו והמסנג׳ר.
    היוצרים ראו שהולך להם ממש ממש טוב והחליטו לפתח את זה, ממש כמו עסק!
    בהתחלה השקיעו המון המון כספים למתכנתים מקצועיים. בהתחלה הלך מצוין ואנשים תרמו למשחק
    אחכ ראו שיש יותר הוצאות מהכנסות אז לא היה שווה להם בכלל להשקיע במשחק.

היוצרים היו מקבלים המון כסף מדבר שנקרא ״תרומות״
    אבל במדינת ישראל יש חוק שעל כל כסף שמרוויחים צריך לדווח למס הכנסה והיוצרים כנראה לא דיווחו.
    הם ידעו שזה עבירה ושהם צפויים לקבל קנס כספי גדול מאד מאד.
    ראו שאין הרבה רווח ואם יפתחו עוסק פטור במס הכנסה בכלל לא יהיה להם פה רווח והם יכנסו לעוד יותר הפסדים - ככה זה עסקים.

בכל מקרה, אז הייתי בן 14 שהתחלתי לשחק, מלאך בגיל 16-17 וכיום אני בן 27
    איך הזמן טס..
    היה תקופה יפה
    כמו שהמסנג׳ר והאייסיקיו היו תקופות יפות וכמו ששנות ה 90 היו תקופות יפות
    אבל אין מה לעשות הכל מתקדם הלאה
    עידן הפייסבוק, הדור החדש
    תקנו אותי אם אני טועה, אבל רק המשתמשים ״המכורים״ של הגורל נמצאים פה.
    אין פה במשחק ״היעד״ דור חדש...
    כל האנשים מהגורל התבגרו, הגייסו לצבא, השתחררו, עשו טיול והתחילו את החיים שלהם...
    ולמי בכלל יש זמן למשחקי דפדפן בימינו... - מדבר על הדור של ״הגורל״.

בכל מקרה הייתה תקופה יפה והיא תשאר בזכרון המון שנים
    אוהב

סטטוס
    הסמל האישי שלlabomba1
    תושב חדש
    ועוד משהו אחד,
    פעם הייתי מלאך הרדיו
    היום אני אחד הדיג׳יים היותר מצליחים בארץ שעובד כמעט כל יום עם העסק הכי גדול למסיבות אוזניות
    מסקנה - אם יש תחביב וחלום אל תוותרו ותתמידו

סטטוס
    הסמל האישי שלTiger_King
    תושב חדש
    שלום שלום לבומבה מלאך הרדיו לשעבר
    זוכר אותי? Tiger_King אחראי מחלקות מגורל ?
    כמה דברים בנושא שהעלת פה .
    אני פרשתי מהמשחק לפני שכל המריבות והאיומים התחילו ... לכן אין לי כל כך מידע במה שקרה עם עודד .
    כמו שאמרת חבר יקר עבר מאז כמה שנים ואנשים מתבגרים ומשתנים .. אם הבנתי אותך נכון אתה טוען שעודד דמות שלילית במשחק ?
    אינני יודע זאת אבל אני סומך על העבודה של אלרוי ונירו אם נתנו לו חלק הם לא יעשו טעות . מכיר אותם באופן טוב .

דבר נוסף . לגבי השחקנים יש אמת בדבריך לגבי מי שחורש ומשחק ואין פה דור חדש . אבל כדי להגיע לדור החדש הזה צריך פרסום , קהל , עזרה מהשחקנים מה שאין כל כך פה ...
    צריך לשקם את המשחק להפוך אותו לפעיל כי בסופו של דבר שום מתכנת לא יוציא מהכיס שלו עלויות של משחק אם אין פה רווח קטן אפילו ....
    צריך לחשוב על שיפורים למשחק שיביאו שחקנים ! אפילו שחקנים ותיקים אבל יביאו שחקנים .

בקיצור יש עוד הרבה עבודה וממה שאני יודע ההנהלה עובדת קשה להביא אנשים ... מקווה שיצליחו !!!

סטטוס
    הסמל האישי שלMcKing
    תושב חדש
    ציטוט פורסם במקור על ידי Tiger_King צפה בהודעה
    שלום שלום לבומבה מלאך הרדיו לשעבר
    זוכר אותי? Tiger_King אחראי מחלקות מגורל ?
    כמה דברים בנושא שהעלת פה .
    אני פרשתי מהמשחק לפני שכל המריבות והאיומים התחילו ... לכן אין לי כל כך מידע במה שקרה עם עודד .
    כמו שאמרת חבר יקר עבר מאז כמה שנים ואנשים מתבגרים ומשתנים .. אם הבנתי אותך נכון אתה טוען שעודד דמות שלילית במשחק ?
    אינני יודע זאת אבל אני סומך על העבודה של אלרוי ונירו אם נתנו לו חלק הם לא יעשו טעות . מכיר אותם באופן טוב .

דבר נוסף . לגבי השחקנים יש אמת בדבריך לגבי מי שחורש ומשחק ואין פה דור חדש . אבל כדי להגיע לדור החדש הזה צריך פרסום , קהל , עזרה מהשחקנים מה שאין כל כך פה ...
    צריך לשקם את המשחק להפוך אותו לפעיל כי בסופו של דבר שום מתכנת לא יוציא מהכיס שלו עלויות של משחק אם אין פה רווח קטן אפילו ....
    צריך לחשוב על שיפורים למשחק שיביאו שחקנים ! אפילו שחקנים ותיקים אבל יביאו שחקנים .

בקיצור יש עוד הרבה עבודה וממה שאני יודע ההנהלה עובדת קשה להביא אנשים ... מקווה שיצליחו !!!

אני מוכן לתכנת ליעד בחינם, אבל אלרוי ונירו לא רוצים להכניס אנשים מבחוץ

סטטוס
    הסמל האישי שלחנות אינטרנטית
    תושב חדש
    בעסה
    בעל עסק? תן למומחים להקים ולנהל עבורך חנות אינטרנטית במחיר סוף הדרך!

סטטוס
    הסמל האישי שלElroy
    יוצרים
    אני בתור אחד שחווה את הסגירה מצד ההנהלה, והיתי עם עודד לאורך כל התקופה בתור בנאדם שעזר וטיפל בכל מיני דברים.
    עודד הגיע למצב שהוא רוצה לסגור רק בגלל שבאו אליו הביתה, שהוא היה עם אחיינית שלו וניסו לתקוף אותו.
    פה התחיל ונגמר מבחינת עודד כל העניין

סטטוס
    הסמל האישי שלezigib3
    תושב חדש
    חוץ מיזה שעודד היה אחלה הוא עזר לי הרבה מאוד ברמה 4 הוא נתן לי כסף לחפצם שבגורל שאף אחד לא היה מוכן לתת הוא נתן לי היזדמנות להיות במחלקת מדריכים אבל לכמה זמן ביזכותו נישארתי בגורל ולא פרשתי עד רמה 23 ובאמת חבל ששחקנים משועממים הלכו עליו הביתה כי שיעמם להם חבל שסגרו תגורל בוא נקווה שלא יסגרו תיעד כי הוא מישחק טוב מאוד

סטטוס
    הסמל האישי שלאורח לא רצוי
    תושב חדש
    אתה טועה בדבר אחד יש פה דור חדש אני
    נערך לאחרונה על ידי אורח לא רצוי, לפני שבוע בשעה 07:59 PM