מציג תוצאות 1 עד 10 מתוך סך הכל של 10
    סטטוס
    הסמל האישי שלRoronoa
    תושב חדש

פיתוח השבטים

שבטים זה הדבר הכי כיף בכל משחק לפי דעתי
    זה מקום שמרחיב את מעגל החברים במשחק, גורם לקשרים במשחק ויוצר חברויות גם מחוצה ממנו,
    על הדרך דבר שמאוד תורם למשחק, כמו מלחמות שבטים שהן מלחמות המוניות שהמון אוהבים
    אשמח אם תקדישו זמן לקרוא!!! תקדישו מחשבה לרעיון ד. , ירחיב אופקים ענקיים של המשחק
    הנה כמה רעיונות שהייתי שמח אם היו קורים:

א. שוק השבט - חנות בלעדית לחברי השבט, בה השבט יוכלו למכור דברים בינם ובין עצמם, זה מקום מצוין למנהלי השבט לעשות תחרויות קניה מהירה, הפעלות שבטיות ועוד, מעלה הוואי ואווירה מצומצמת בשבט

ב. שליחת הודעה לכל חברי השבט - האפשרות של מנהיג השבט לשלוח הודעה לכל חברי השבט, במקום לשלוח לאחד-אחד בהפרש של דקה

ג. דרגות שבט - בשבט ישנן דרגות, זאת אומרת שמנהיג השבט יכול למנות אנשים בדרגות - כל דרגה עושה משהו אחר
    למשל - *לא רשום*- הדרגה שאתה מקבל שאתה נרשם לשבט, לא יכול לעשות כלום מלבד היותך בשבט והסתכלות על חברי השט
    *חבר שבט* - אפשרות לשלוח הודעה לכל חברי השבט (לדוג' - אם יהיה)
    *סגן מנהיג שבט* - אפשרות לצרף ולהעיף אנשים מהשבט
    *מנהיג שבט* - הדרגה של פותח השבט, רק שניתן להביא אותה לעוד אנשים! ניתן לעשות הכל, אם יצורף רעיון א', מנהיג השבט יוכל גם למחוק מוצרים משוק השבט

ד. אחוזי מכה - לכל שבט יש דרגה, יש בסה"כ ארבע דרגות
    דרגת מתחילים, דרגת מתקדמים, דרגת לוחמים , ודרגת לוחמי עלית (שמות לדוג'), שיפור הדרגה עולה זהב/כסף ,
    מה עושות הדרגות?
    כל דרגה מביאה אחוז נזק יותר גבוה לשחקן, דרגת מתחילים - 5 אחוז, דרגת מתקדמים - 10 אחוז, וכן אללה
    מה זאת אומרת?
    אם אתה נלחם בקרב מול מפלצת, ואתה אמור להוריד לה 10 נזק, אך יש לך 10 אחוז בונוס נזק משבט מתקדמים, אתה מוריד לה 11 נזק
    פשוט וקל
    כך אנשים ירצו להצטרף לשבטים - ושבטים יותר טובים יוכלו להתאפיין במשהו!

ה. צ'אט שבטי - לא משהו גדול, אפשרות בצ'אט הרגיל לעבור לתקיית "צ'אט שבטי" , בה מדברים רק אנשים עם סמל השבט שלך

ו. שיפור הפידג'טים השבטיים - אפשרות מוחשית לקנות דברים שווים לשבט, למשל - צבע ייחודי לכל שחקני השבט, פורום נסתר של השבט במשחק , רק כשהפעם - לא צריך לפנות למנהל, הדברים ישר יתעדכנו
    17:42: [מערכת] >> הלוחם Niro[3020/3020] פגע באזור הרגליים של Roronoa[0/135] והוריד לו 4201 חיים.
    https://prnt.sc/g4czr6

סטטוס
    הסמל האישי שלDenayes
    מחלקת מדריכים ופרסום
    בעד הדרגות בשבט יכול לשפר את השחקנים וליצור תחרותיות קטנה בתוך כל שבט ושבט, אחוזי מכה הלוואי ויחשבו על זה חח וצ'אט שבטי יכול לעזור מאוד, תומך ב100%!

סטטוס
    הסמל האישי שלPariz
    תושב חדש
    אחלה רעיון אבל אני מאמין שישקיעו בזה בעתיד הרחוק כי יש דברים חשובים יותר (כמו מגילת עזרה)

סטטוס
    הסמל האישי שלDestiny
    תושב חדש
    רעיונות טובים אבל אני חושב שיש דברים שעדיף להשקיע בהם קודם כמו קרבות בין השחקנים שזו המטרה העיקרית של המשחק

סטטוס
    הסמל האישי שלNiro
    אחראי הפורום
    אשקול את זה

סטטוס
    הסמל האישי שלElroy
    יוצרים
    שוק שבט - קיים ואפשרי לעשות בכל שבט שיש לו בית
    הודעות - יבדק
    דרגות - קיים במערכת, אפשר לראות את זה בניהול שבט
    אחוזי מכה לא יקרה בחיים זה באזור ה 50 שעות תיכנות ואין לי את הזמן הזה בשביל שבטים
    צאט שבטי - בשביל זה יש אולם ישיבות של הצוות שהכניסה אליו היא רק עם סמל - שידברו שם
    נסתר לשבט - אם רוצים אפשר לדבר עם נירו

אני רוצה לעשות חשבון בנק לשבטים שיוכלו להפקיד כסף לשם ולקנות דברים לשבטים , מנסה לחשוב איך לבצע את זה אם יש לכם רעיונות זה הזמן

סטטוס
    הסמל האישי שלTiger_King
    תושב חדש
    ציטוט פורסם במקור על ידי Elroy צפה בהודעה
    הודעות - יבדק
    אחוזי מכה לא יקרה בחיים זה באזור ה 50 שעות תיכנות ואין לי את הזמן הזה בשביל שבטים
    צאט שבטי - בשביל זה יש אולם ישיבות של הצוות שהכניסה אליו היא רק עם סמל - שידברו שם

אני רוצה לעשות חשבון בנק לשבטים שיוכלו להפקיד כסף לשם ולקנות דברים לשבטים , מנסה לחשוב איך לבצע את זה אם יש לכם רעיונות זה הזמן
    לכל שבט שיש בית , יש קופה , שניתן להפקיד לשמה כסף , ובזכות הכסף לקנות דברים , תחרויות לדוגמא תוכל להכניס להם כסף

סטטוס
    הסמל האישי שלElroy
    יוצרים
    ציטוט פורסם במקור על ידי Tiger_King צפה בהודעה
    לכל שבט שיש בית , יש קופה , שניתן להפקיד לשמה כסף , ובזכות הכסף לקנות דברים , תחרויות לדוגמא תוכל להכניס להם כסף
    קיים חשבון בנק לכל שבט, אוטוטו גם יהיה ניתן להפקיד אליו

סטטוס
    הסמל האישי שלRoronoa
    תושב חדש
    ציטוט פורסם במקור על ידי Elroy צפה בהודעה
    הודעות - יבדק

איפה בדיוק יש דרגות ומה הן נותנות לך?
    אחרים יכולים לראות אותן?
    וכשיהיה לך את ה50 שעות לעשות אחוזי מכה, זה יהיה השדרוג הכי טוב שיש למשחק, זה יחיה פעילות שבטים ויגדיר תדירות של זה פי 10 - 20, כך שאפילו לרמות 4 יהיו שבטים כבר
    17:42: [מערכת] >> הלוחם Niro[3020/3020] פגע באזור הרגליים של Roronoa[0/135] והוריד לו 4201 חיים.
    https://prnt.sc/g4czr6

סטטוס
    הסמל האישי שלElroy
    יוצרים
    ציטוט פורסם במקור על ידי Roronoa צפה בהודעה
    איפה בדיוק יש דרגות ומה הן נותנות לך?
    אחרים יכולים לראות אותן?
    וכשיהיה לך את ה50 שעות לעשות אחוזי מכה, זה יהיה השדרוג הכי טוב שיש למשחק, זה יחיה פעילות שבטים ויגדיר תדירות של זה פי 10 - 20, כך שאפילו לרמות 4 יהיו שבטים כבר
    בית השבטים -> פעילויות -> ניהול שבט
    שם אתה יכול לראות את הדרגות
    כרגע הם לא נותנות כלום אבל תהיה אפשרות לתת דרגות לחברי שבט וליצור סדר פנים ארגוני

50 שעות זה יומיים וקצת רצופים של תכנות נטו, עם כל הכבוד אל תצפה ממני לשבת 4 ימים רצוף 12 שעות ביום כדי לעשות אחוזי מכה לשבט, זה לא הגיוני, אפשר להספיק המון ב50 שעות ולא את הדבר הזה
    וסתם כדי שתבין כמה זה בכסף
    שעה שלי בתור מתכנת שווה בין 180-220 שקל לשעה, תלוי בשפת התכנות ובאפיון, עכשיו תעשה 180 * 50 ותבין כמה שעות עבודה וכסף זה נטו בשביל לעשות ששבט יוריד קצת יותר
    לא ראלי בעליל